Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > III kolejka rozgrywek Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

III kolejka rozgrywek Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

fot. archiwum

W dniu 23.10.2010 w Szkole Podstawowej nr 205 odbyła się III kolejka rozgrywek Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki pod patronatem prezydenta miasta Łodzi, organizowanej przez Klub Sympatyków Piłki Siatkowej przy wsparciu Urzędu Miasta Łodzi.

Trzecia kolejka po raz kolejny udowodniła, że w bieżącym sezonie wskazanie potencjalnych zwycięzców w poszczególnych ligach jest praktycznie niemożliwe. Wszystkie zespoły wciąż zaskakują nas niezwykle wysokim poziomem gry, ambicją oraz walką o każdy set.

W Ekstraklasie kobiet, najbardziej zacięte boje stoczyły siatkarki Tsunami, które dopiero w piątym secie pokonały KS Piórkowscy. Również tak długi pojedynek stoczyły zawodniczki drużyny Wyborowe, które pokonały dotychczasowego lidera Jutrzenkę Bychlew (3:2). Kibice z zaciekawieniem oczekiwali na debiut w Łódzkiej Amatorskiej Lidze Siatkówki byłej zawodniczki Organiki Budowlani i Jedynki Aleksandrów – Agnieszki Wołoszyn. Jej zespół Acero Lamia, pokonał TKKF Dzikusy II (3:1) i pokazał, że ma w tym sezonie aspiracje mistrzowskie.

W Ekstraklasie mężczyzn największą niespodzianką było bez wątpienia zwycięstwo beniaminka ligi Iskry z niezwykle doświadczonym Lozametem (3:2). Samodzielne przodownictwo w tabeli utrzymał TKKF Zgierz, który tym razem pokonał drużynę Fundacja Jaś i Małgosia Team (3:2). Niespodzianką na minus była postawa drużyny TKKF Dzikusy, która straciła punkt w meczu z Fantomem (3:2).

W I lidze samodzielnym liderem został LUKS Sokół I Rzgów, który pokonał drużynę Venta PAO (3:0). Wiceliderem został zespół PKO Bankowy OFE po zwycięstwie 3:2 w niezwykle emocjonującym meczu z Uniwersytetem Medycznym. Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie odnieśli Popularni, którzy pokonali drużynę Piwożłopy (3:2).

W II lidze zupełne przetasowanie w tabeli. Po zwycięstwie 3:1 nad SWSPiZ liderem został zespół Energeo. Ubiegłoroczny brązowy medalista AMC nadspodziewanie gładko przegrał z zajmującym dotychczas ostatnie miejsce zespołem Volley Team (0:3) i spadł na koniec tabeli. Bardzo dobrze radzi sobie beniaminek II ligi – zespół Izba Celna, która po raz trzeci w tym sezonie rozegrała pięć setów i wygrała z Itaka Film 3:2.

W III lidze kolejne zwycięstwo odniosła drużyna Bytnarówka XXIX LO tym razem nad wyżej notowaną Delectą (3:1). Na czele tabeli faworyci rozgrywek – Pickup Diablo, który pokonał Fronticę (3:0) oraz Soma Club po zwycięstwie nad Elma-RK (3:1).Z uwagi na przypadające za tydzień święto, na następną kolejkę rozgrywek zapraszamy dopiero 06.11.2010 (sobota) w godzinach 9-15, tradycyjnie w Szkole Podstawowej nr 205 ul. Dąbrówki 1 (Olechów).

Zobacz również:
Komplet wyników i tabele Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-10-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved