Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > konkursy > Rusza II Edycja Managera Strefy Siatkówki

Rusza II Edycja Managera Strefy Siatkówki

fot. archiwum

Przedstawiamy konkurs, w którym możecie pokazać, że to Wy zasługujecie na miano najlepszego znawcy siatkówki w Polsce. Tylko u nas, możecie wcielić się w rolę managera Waszego klubu siatkarskiego i poprowadzić go do sukcesów w rozgrywkach!

Na tych, którym się powiedzie, czekają wspaniałe nagrody o łącznej wartości 8000 PLN! Najlepszy z najlepszych otrzyma od nas rower Giant o wartości 2000 PLN ufundowany przez sponsora naszej gry – tobet.com! Nagrody czekają również na pozostałych managerów, których drużyny znajdą się w najlepszej 10 tego sezonu, dla zwycięzców poszczególnych kolejek, oraz dla managera, który założy ligę prywatną, do której zapisze się najwięcej drużyn!

Co trzeba zrobić aby powalczyć o te nagrody? Wystarczy wejść na www.volleyclub.pl , zarejestrować się (gracze którzy rejestrowali się w poprzedniej edycji nie muszą rejestrować się ponownie) i utworzyć drużynę!

Każdy z managerów stanie przed wyzwaniem wybrania najlepszego składu, nie przekraczając przy tym dostępnego budżetu. Następnie będzie musiał odpowiednio rotować składem, tak aby skład na każdą kolejkę był optymalny. W przypadku, gdy zajdzie taka potrzeba, w każdej chwili można spróbować swoich sił na rynku transferowym i dokonać niezbędnych wzmocnień! Później pozostaje już tylko sledzić poczynania wybranych przez siebie zawodników w prawdziwych spotkaniach Plusligi!Na podstawie Waszych uwag, dokonaliśmy zmian w zasadach punktacji, w stosunku do poprzedniej edycji. W tej edycji rezerwowi Waszych drużyn, również będą zdobywać punkty, w przypadku gdyby ktoś z Waszego składu podstawowego nie wystąpił w spotkaniu! Zwiększyliśmy też zróżnicowanie punktacji za poszczególne elementy siatkarskich osiągnięć Waszych zawodników! Z dokładnymi zasadami punktacji zapoznacie się tutaj: www.volleyclub.pl/manager_regulamin.php .

Pozostaje nam tylko serdecznie zaprosić Was, Drodzy Gracze, do wspólnej zabawy i walki o wspaniałe nagrody od naszego sponsora! Zatem nie zwlekajcie, rejestrujcie swoje drużyny i pokażcie, że to Wy jesteście najlepszymi managerami siatkarskimi w Polsce! Termin zgłoszeń drużyn do I kolejki mija w piątek 22 października o godzinie 17.30!

źródło: volleyclub.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
konkursy

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2010-10-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved