Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Evan Patak wystawił Farta do wiatru, o czym poinformował… mailem

Evan Patak wystawił Farta do wiatru, o czym poinformował… mailem

fot. archiwum

To już pewne - Evan Patak nie zagra w tym sezonie w Farcie. Wątpliwe jest również, by w ogóle kiedykolwiek zagrał w PlusLidze. Amerykański atakujący po podpisaniu kontraktu w Kielcach powiadomił działaczy... e-mailem, że woli grać w lidze koreańskiej.

Telefonicznie ciągle nie porozmawialiśmy, ale wysłał mi we wtorek wieczorem wiadomość, że podpisał kontrakt z Koreańczykami. Przeprasza i prosi, żeby kontaktować się z jego menedżerem – opowiada Mirosław Szczukiewicz, prezes Farta Kielce. – Nie zagra u nas, ja nie wyobrażam sobie jego powrotu. Nie wiem, czy to dobrze, czy źle, ale stało się – dodaje Szczukiewicz.

Fart i Evan Patak będą teraz musieli rozstrzygnąć kwestię podpisanej rocznej umowy, kielecki klub z pewnością będzie domagał się zadośćuczynienia i sporej rekompensaty. Mało poważne zachowanie amerykańskiego atakującego spowodowało, że kielczanie na 10 dni przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych mają problem z obsadzeniem tez pozycji. – Mamy dziurę, no może połowę dziury… Sławek Jungiewicz idealnie nadaje się na zawodnika numer dwa na tej pozycji, więc szukamy zawodnika numer jeden. Nie będziemy teraz robić nic na łapu-capu… Prowadzimy wprawdzie intensywne działania, ale rozmawiałem już o tym z trenerem Daszkiewiczem, że może się też zdarzyć, że w październiku będziemy grać jeszcze bez nowego atakującego – twierdzi prezes klubu cytowany przez Gazetę Wyborczą.

źródło: gazeta.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-10-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved