Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Paweł Mikołajczak: Każde zwycięstwo bardzo motywuje

Paweł Mikołajczak: Każde zwycięstwo bardzo motywuje

fot. archiwum

W ostatniej kolejce siatkarze Jadaru Radom odnieśli gładkie zwycięstwo nad Avią Świdnik. O meczu z podopiecznymi Krzysztofa Lemieszka, radomskim dopingu oraz o przenosinach do I ligi opowiada atakujący Jadaru, Paweł Mikołajczak.

W tamtym tygodniu odnieśliście zwycięstwo nad drużyną Trefla Gdańsk. Wygrana z tak trudnym przeciwnikiem, dodała Wam pewności siebie przed meczem z Avią?

Paweł Mikołajczak: Każde zwycięstwo bardzo motywuje i dodaje pewności drużynie. Tak naprawdę niezależnie z kim byśmy grali. Czy z drużyną słabą, czy z tą z wyższej półki. Należy cieszyć się z każdej wygranej.

W piątkowym meczu bardzo dobrze zaprezentowaliście się w bloku i w polu serwisowym. Czy to jest Wasza recepta na powrót do ekstraklasy?

– Na pewno mamy bardzo dobrą zagrywkę. Blok też należy do elementu który nie jest nam obcy. W piątkowym meczu udało nam się wyczuć zawodników Avii. Oczywiście pomógł nam również komfort własnej hali.W piątek mogliśmy zaobserwować dopingujące Was, dwa kluby kibica. Co sądzisz o całej tej sytuacji?

Ta sytuacja jest między kibicami, a zarządem. My, jako zawodnicy nie chcemy w ten konflikt ingerować. Dla nas najważniejsze jest to, by zagrać dobre spotkanie. Lubimy jak jest na hali bardzo głośno. Wtedy lepiej się nam gra. Wiadomo, zarówno jedni, jak i drudzy kibicują nam, więc to jest najważniejsze .

Trudno było Ci zamienić PLS na pierwszą ligę?

– Wiadomo, że pewna różnica zawsze jest. W Jadarze tak bardzo jej nie odczuwam. Gdy grałem w Bielsku i później przeszedłem do Częstochowy, to wtedy faktycznie było widać ogromną przepaść. Dobrze czuję się w Radomiu i mam nadzieje, że tak pozostanie.

*Rozmawiał: Kamil Górski, RadomSport.pl

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-10-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved