Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Elżbieta Skowrońska marzy o medalu

Elżbieta Skowrońska marzy o medalu

fot. archiwum

Co najmniej pierwsza czwórka - to cel jaki stawia przed zespołem MKS-u Dąbrowa Górnicza Elżbieta Skowrońska, która latem przeszła z Muszynianki Muszyna. - Może uda się wyszarpać jakąś „blaszkę"? - głośno zastanawia się nowa przyjmująca Zagłębianek.

Elżbieta Skowrońska jest jedną z trzech nowych przyjmujących w zespole Waldemara Kawki. Poza wychowanką Wisłoki Dębica na przyjęciu w zespole z Dąbrowy Górniczej występować będą Natalia Kurnikowska, Joanna Staniucha-Szczurek oraz mająca za sobą przygodę z włoską ligą, Matea Ikic. Trudno było pójść wyżej skoro Muszynianka to były, a BKS, gdzie grałam wcześniej, to aktualny mistrz Polski. W Dąbrowie Górniczej jest super – mówi w rozmowie ze SportowymiFaktami.pl siatkarka MKS-u.

Do inauguracji rozgrywek żeńskiej ekstraklasy zostało sporo czasu. Jaki cel stawiają sobie dąbrowianki w nadchodzącym sezonie? – Spodziewam się, że będziemy dobrze grać i dzięki temu cieszyć oczy naszych kibiców. Mam nadzieję, że ugramy coś fajnego. Chciałabym, aby była co najmniej najlepsza czwórka i może jakaś "blaszka" – głośno zastanawiała się Elżbieta Skowrońska.

* więcej w portalu SportoweFakty.plźródło: inf. własna, SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-10-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved