Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Castellani pozostaje na stanowisku, przynajmniej do 19 października

Castellani pozostaje na stanowisku, przynajmniej do 19 października

fot. archiwum

Po zakończonych dla reprezentacji Polski Mistrzostwach Świata  we Włoszech Daniel Castellani oddał się do dyspozycji PZPS. Co do decyzji związku dotyczącej dalszej pracy szkoleniowca -  wiadomo, że Castellani będzie trenerem na razie do 19 października.

Daniel Castellani pozostaje na stanowisku trenera siatkarzy reprezentacji Polski przynajmniej do 19 października. Prezydium PZPS wydało komunikat dotyczący   Daniela Castellaniego:

Prezydium Polskiego Związku Piłki Siatkowej zapoznało się ze stanowiskiem trenera Daniela Castellaniego dotyczącym występu Reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata. Do dnia 19 października 2010 roku trener przedstawi szczegółową analizę występu biało-czerwonych oraz zaproponuje program szkolenia reprezentacji uwzględniający wnioski z ostatnich Mistrzostw Świata.

Decyzja odnośnie dalszej kontynuacji współpracy z trenerem zostanie podjęta 19 października po konsultacji z Wydziałem Szkolenia PZPS.źródło: inf. własna, PZPS

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-10-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved