Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Rodrigao: To był pierwszy finał tych mistrzostw

Rodrigao: To był pierwszy finał tych mistrzostw

fot. archiwum

Brazylijczycy wyszli na spotkanie z Polakami niesamowicie zmotywowani. Po porażce z Kubą trafili do "grupy śmierci" i podobnie jak nasza drużyna marzyli dziś o zwycięstwie. - Zagraliśmy dzisiaj całkiem dobry mecz - mówił po spotkaniu Rodrigao.

Znowu Brazylia zwycięska, znowu Brazylia nie do pokonania…

Rodrigao: Zagraliśmy całkiem dobry mecz przeciwko Polsce. Zebraliśmy się, zagraliśmy na tyle na ile trzeba było. Mieliśmy dwa mecze o wszystko i dzisiaj udało się pokonać Polskę. To jest najważniejsze, by awansować dalej.

Co takiego mówiliście sobie przed tym spotkaniem? Jak się motywowaliście?Motywacja, motywacja i jeszcze raz motywacja. Powiedzieliśmy sobie: to jest pierwszy finał tych mistrzostw świata. Musimy koniecznie wygrać. Kto dzisiaj wygra, jutro będzie w znakomitej sytuacji, kto przegra jest w sytuacji katastrofalnej. Dzisiaj z Polską wygraliśmy pierwszy finał tych mistrzostw.

Czy podążacie po kolejny sukces? Będziecie mistrzami?

Naszym głównym celem jest wyjazd do Rzymu i zrobimy wszystko, by tak się stało, by zdobyć trzecie – kolejne mistrzostwo. Za nami pierwsze bardzo ważne zwycięstwo. Teraz trzeba to wszystko powtórzyć i dotrzeć do wielkiego finału.

Z Rodriago rozmawiał Marcin Lepa (Polsat Sport)

 

źródło: inf. własna, Polsat Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-10-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved