Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > M. Możdżonek: Chyba nie zasłużyliśmy, by przejść dalej

M. Możdżonek: Chyba nie zasłużyliśmy, by przejść dalej

fot. archiwum

Wczoraj graliśmy słabo, dzisiaj zagraliśmy jeszcze gorzej - tak porażkę z Bułgarią podsumował w wywiadzie dla Polsatu Sport Marcin Możdżonek. Polacy przegrali 0:3 ostatni mecz w grupie N i nie awansowali do kolejnej rundy mistrzostw świata.

To był bardzo ciężki mecz, najprostsze pytanie: co takiego się stało z wami? Z dnia na dzień przegraliście dwa bardzo ważne mecze.

– No cóż, wczoraj graliśmy słabo, dzisiaj zagraliśmy jeszcze gorzej ze słabo grającą Bułgarią. Co się stało? Będziemy musieli usiąść przeanalizować te spotkania, żeby w przyszłości takich błędów nie popełniać.

Z dnia na dzień przegraliście z drużynami dwa mecze o wszystko, kiedy wyglądało na to, że jesteście drużyną, jesteście przygotowani do tego turnieju, a tu nagle dwie bardzo bolesne porażki.– O ile można powiedzieć, że wczorajsza porażka była wkalkulowana, o tyle nie mogę pogodzić się z przegraną dzisiejszą…

Z jakimi uczuciami w takim razie wracamy? Przez tą niesprawiedliwą grupę, tak naprawdę będziemy poza pierwszą dwunastką. To rezultat, na który mimo wszystko chyba nie zasłużyliśmy?

– Dzisiejszą grą chyba pokazaliśmy, że nie zasłużyliśmy na to, żeby przejść dalej.

Co takiego się stało? Gdzie zostały popełnione błędy? Czy nie byliśmy gotowi, czy może po prostu źle zagraliśmy te dwa spotkania i tyle?

– Uważam że źle zagraliśmy te dwa spotkania, zwłaszcza to dzisiejsze. Będziemy sobie pluć w brodę i na pewno nie raz będzie nam to się śniło, bo zagraliśmy bardzo źle ze słabo grającą Bułgarią, co jest na tą chwilę dla mnie niepojęte.

*rozmawiał Marcin Lepa – Polsat Sport

 

źródło: Polsat Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-10-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved