Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Międzynarodowy Festiwal Siatkówki w ten weekend w Radomiu

Międzynarodowy Festiwal Siatkówki w ten weekend w Radomiu

fot. archiwum

Międzynarodowy Festiwal Siatkówki Enea Cup 2010 w tym roku będzie miał wyjątkową oprawę. Zmagania seniorów będzie można śledzić już od piątku. W niedzielę oprócz pokazu żeńskiej siatkówki, na placu gry zameldują się dwa pokolenia siatkarzy.

O dużym znaczeniu sponsora, jakiego zyskał radomski festiwal nie ma co dyskutować. – Cieszy to, że będziemy mogli zorganizować imprezę na wysokim poziomie, co więcej, finanse, które zostaną z nadwyżki, pomogą naszemu klubowi w stabilnym funkcjonowaniu – nie ukrywa satysfakcji Janusz Stańczuk, prezes RCS-u Czarni.

Szef klubu zdaje sobie jednak sprawę, że w tej chwili priorytetem jest jak najefektowniejsze przeprowadzenie weekendowej imprezy. Dlatego też na trybuny zaprasza wszystkich fanów radomskiej siatkówki.

Pierwsi do walki staną seniorzy. W piątek hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zagrają Czarni z UMKS-em MOS Wola Warszawa (godz. 17). Ok. godz. 19 rozpocznie się pojedynek KPS Siedlce – Wilga Garwolin. W sobotę radomianie o godzinie 9 podejmą Siedlce, a o 13 Wilgę.Rywalizacja juniorów tymczasem rozpocznie się w hali V LO przy ulicy Traugutta 52a w sobotę o godzinie 9. Czarni zmierzą się wówczas z mistrzem Finlandii VK Parnu. Drugi ich mecz z Vikingiem Tomaszów Mazowiecki zaplanowano na godz. 13. Finały rywalizacji, już w hali MOSiR-u odbędą się w niedzielę. Wtedy też na parkiecie zameldują się radomskie akademiczki, żeby rywalizować ze szwedzkim Engelholms VS (godz. 15). Trzy kwadranse wcześniej odbędzie się natomiast tradycyjny mecz pokoleń.

Podczas uroczystości nie może również zabraknąć wyróżnień dla osób zasłużonych dla radomskiej siatkówki. Zdradzimy tylko, że w tym roku do "galerii gwiazd" dołączą trzy osoby. Ich nazwiska – przynajmniej na razie – niech pozostaną tajemnicą.

Autor: Michał Podlewski

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-09-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved