Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Michał Kaczyński: Młody, zdolny siatkarz z Częstochowy

Michał Kaczyński: Młody, zdolny siatkarz z Częstochowy

fot. archiwum

- Przyznam, że nagroda MVP była dla mnie sporym zaskoczeniem - mówi siatkarz Delic-Polu Norwida Michał Kaczyński, który został mistrzem Europy U18 i zdobywcą nagrody dla najwszechstronniejszego zawodnika turnieju.

Michał Kaczyński został uznany za najwszechstronniejszego zawodnika turnieju EuroVolleyCup 2010 rozgrywanego we Włoszech. – Jechaliśmy powalczyć o jak najlepszy wynik. Mało kto wierzył, że wygramy mistrzostwa Europy bez porażki. Naszym głównym celem był wyjazd do Włoch i zwiedzanie tego pięknego kraju oraz konfrontacja z rówieśnikami z Europy. Dopiero jak zaczęliśmy wygrywać mecz za meczem, zaczęliśmy stawiać sobie kolejne cele, aż dotarliśmy do finału i zdobyliśmy złote medale – mówi zawodnik.

Kaczyński był bardzo zadowolony z przyznanej mu nagrody MVP: – Przyznam, że nagroda MVP była dla mnie sporą niespodzianką. Wśród rywali byli zawodnicy z rocznika 1991, czyli o dwa lata ode mnie starsi. Ale dzięki pracy, którą wykonuję, wskazówkom trenerów oraz pomocy kolegów moja dobra gra została zauważona. Zapytany o swoją przyszłość odpowiada: – Oczywiście bardzo chciałbym w przyszłości grać w poważną siatkówkę. Na razie muszę się skupić na treningach.

źródło: Gazeta Wyborcza, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-09-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved