Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Marlon: 90% czasu spędzałem na modleniu się

Marlon: 90% czasu spędzałem na modleniu się

fot. archiwum

Brazylijczyk Marlon czeka na wyniki biopsji, które mają dać ostateczną odpowiedź, czy jego przewód pokarmowy został zaatakowany przez nowotwór. Jak na razie zawodnik na mistrzostwach świata dostał wolne i brazylijska ekipa musi radzić sobie bez niego.

Jak mija twój pobyt w Weronie?
Było ciężko. W momentach gdy nie spałem, 90% czasu spędzałem modląc się. W trudnych chwilach musimy się czegoś trzymać. W efekcie jest teraz lepiej niż się spodziewałem.

Kto Cię wspiera w tym trudnym czasie?
Moja rodzina i przyjaciele. Mam wielu przyjaciół, tutaj w Weronie. Niektórzy odwiedzali mnie w hotelu. Oczywiście również koledzy z drużyny dali mi dużo wsparcia. Zawsze przychodzili do mnie do pokoju, by zobaczyć jak się czuję i czy czegoś nie potrzebuję.

Jak Twoja rodzina dowiedziała się, o tym, że jesteś chory?
Moja mama bardzo się martwiła. Gdy rozmawialiśmy przez internet, mogła mnie zobaczyć, mówiła, że nigdy nie widziała mnie tak bardzo zdołowanego. Wszyscy w domu bardzo się martwili, ale nie tylko oni – ja też. Intensywnie myślałem, o tym by wrócić do Brazylii.Jest szansa, że zagrasz jeszcze na tych mistrzostwach?
Na razie musimy poczekać na wyniki biopsji, by tak naprawdę wiedzieć co mi jest. Początkowo byłem zniechęcony, teraz już nie. Nie wiem, kiedy będę gotowy by wrócić do gry. Teraz priorytetem jest jeść i spać. Później będę starał się trenować. Może uda się wrócić na trzecią fazę turnieju.

źródło: globoesporte.globo.com, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-09-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved