Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi wojewódzkie > Ligi wojewódzkie w Strefie Siatkówki

Ligi wojewódzkie w Strefie Siatkówki

fot. archiwum

Wystartowały już pierwsze rozgrywki na szczeblu wojewódzkim. Ogólnopolska prasa o nich milczy, czasem ich wyniki można znaleźć w prasie regionalnej, ale my chcielibyśmy, by wyniki III lig były dostępne w jednym miejscu. Potrzebujemy waszej pomocy.

W ostatni weekend rozegrane zostały już pierwsze mecze w ligach wojewódzkich kobiet i mężczyzn w woj. małopolskim i śląskim. Niedługo ruszą również w innych województwach. Wiemy, ze wśród naszych czytelników jest wiele osób, które tymi rozgrywkami się interesują, a nawet w nich uczestniczą.

W poprzednim sezonie spróbowaliśmy wyjść im naprzeciw, gromadząc wyniki lig wojewódzkich w naszym serwisie. Wychodziło nam to lepiej lub gorzej, ale wyniki te cieszyły się sporym zainteresowaniem. W tym sezonie podejmujemy kolejną próbę, tym razem mamy nadzieję, że bardziej udaną.

Potrzebujemy jednak waszej pomocy, ponieważ dostęp do wyników niektórych lig jest mocno utrudniony, a my tez mamy ograniczony czas. Wszystkich, którzy chcieliby pomóc nam w uzupełnianiu wyników lig ze swojego województwa proszę o maila na adres mewa@siatka.org z informacją, jak się nazywacie, z jakiego województwa jesteście i kim jesteście (zawodnikiem, trenerem, działaczem, kibicem, sędzią itp.). Już nie raz udowodniliśmy, że wspólnie możemy wiele, pokażmy więc, że III liga to też siatkówka, która powinna być obecna w serwisie "Strefa Siatkówki".Zobacz również:
Wyniki i tabela lig wojewódzkich w sezonie 2010/2011

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi wojewódzkie

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-09-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved