Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Joanna Mirek nowym kapitanem Organiki

Joanna Mirek nowym kapitanem Organiki

fot. archiwum

W wewnętrznym głosowaniu drużyny Joanna Mirek została wybrana nowym kapitanem Organiki Budowlanych Łódź. Z kolei funkcję wicekapitana sprawowała będzie Marta Wójcik - czytamy na oficjalnej stronie klubu z Łodzi.

Joanna Mirek w sprawowaniu funkcji kapitana zastąpi swoją koleżankę z mistrzowskiej Reprezentacji Polski – Małgorzatę Niemczyk, która zakończyła karierę. Po wyborze nowa kapitan drużyny podkreślała znakomitą atmosferę panującą w drużynie, która pozwoliła jej szybko zaaklimatyzować się w nowym miejscu.

Tymczasem już dziś do trenującej drużyny dołączyły reprezentantki Polski – Karolina Kosek i Katarzyna Zaroślińska. W pełnym składzie drużyna będzie trenowała do piątku, a następnie weźmie udział w Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej. W zawodach tych wezmą udział dwie bardzo ciekawe drużyny. Japońska Denso Airybees oraz turecka Galatasaray Stambuł. Z gospodyniami – siatkarkami Aluprofu Bielsko-Biała podopieczne trenera Popika zmierzą się dodatkowo za dwa miesiące w walce o SuperPuchar Polski.

Po bielskim turnieju na łodzianki rozegrają jeszcze w turnieju w Białymstoku, oraz w Radomsku z MKS Dąbrowa Górnicza. Oprócz tego na Organikę czeka jeszcze turniej w Jarocinie a także wreszcie w Łodzi, gdzie przyjdzie im zmierzyć się z fińskim Salonem Viesti oraz niemieckim SC Drezno o puchar Organiki.źródło: budowlanilodz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-09-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved