Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Kathleen Olsovsky: Nieźle radzę sobie w bloku i przyjęciu

Kathleen Olsovsky: Nieźle radzę sobie w bloku i przyjęciu

fot. archiwum

- Miałam oferty z innych znaczących klubów europejskich, ale wybrałam łódzką drużynę, o czym zadecydowała m.in. moja dobra znajomość z Martą Plutą - mówi Amerykanka Kathleen Olsovsky, która będzie reprezentowała barwy Budowlanych Łódź.

W Łodzi zameldowała się amerykańska siatkarka o słowackich korzeniach, 28-letnia Kathleen Olsovsky, i już w środę, wzięła udział w swoim pierwszym treningu z ekipą Organiki Budowlani. Wszystko wskazuje na to, że nowa zawodniczka łódzkiej drużyny zaprezentuje się kibicom w piątkowym meczu kontrolnym przeciwko Legionovii Legionowo (godz. 20.15, w Hali Parkowej).

Olsovsky (190 cm wzrostu), występowała w reprezentacji USA. Rozstała się z drużyną narodową, kiedy nie zdołała zakwalifikować się na igrzyska olimpijskie w Pekinie. Zajęła się wówczas, zresztą z powodzeniem, siatkówką plażową. – Miałam oferty z innych znaczących klubów europejskich, ale wybrałam łódzką drużynę, o czym zadecydowała m.in. moja dobra znajomość z Martą Plutą, z którą wspólnie broniłyśmy w 2004 r. barw zespołu Winiary Kalisz – mówi Olsovsky. Kibicom Budowlanych mówi o swoich silnych stronach. – Uważam, że całkiem nieźle radzę sobie w bloku, jak i w przyjęciu piłki.

Kathleen to wielce doświadczona, wysokiej klasy siatkarka – uważa trener łodzianek Wiesław Popik.Będzie z całą pewnością dużym wzmocnieniem naszej drużyny. Musi tylko, na skutek przerwy, jaką miała, solidnie przepracować okres przygotowawczy do sezonu.źródło: Express Ilustrowany

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-09-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved