Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Jakub Radomski: Cel na ten sezon to czwórka

Jakub Radomski: Cel na ten sezon to czwórka

fot. archiwum

- Cel na ten sezon to czwórka, mamy naprawdę fajną ekipę i na pewno zrobimy wszystko żeby ten cel osiągnąć - mówi na tydzień przed startem pierwszoligowych rozgrywek nowy przyjmujący Jadaru Radom, Jakub Radomski.

Do rozpoczęcia ligi pozostał niespełna tydzień. W przypadku Jadaru dwa, ponieważ w pierwszej kolejce pauzujecie. Zagraliście już kilka sparingów i w większości wypadliście obiecująco, ale to chyba jeszcze nie wszystko na co Was stać?

Jakub Radomski: Owszem w sparingach przedsezonowych wypadamy nie najgorzej, ale wiadomo że optymalna forma powinna przyjść z początkiem sezonu. Teraz jeszcze nie zawsze wszystko wychodzi nam tak jakbyśmy tego chcieli, ale myślę że ta praca którą wykonujemy podczas przygotowań przeniesie się na naszą dobrą grę w lidze.

Z zeszłorocznego składu zostało tylko czterech zawodników. Chyba potrzeba jeszcze trochę czasu, abyście się ze sobą dobrze zgrali?– Oczywiście potrzeba jeszcze trochę czasu żebyśmy zgrali się w 100%, ale wydaje mi się że już całkiem nieźle się rozumiemy na boisku.

Po Waszych reakcjach na parkiecie, można stwierdzić, że w ekipie panuje bardzo dobra atmosfera. To chyba jeden z kluczy do sukcesu?

– Faktycznie atmosfera jest świetna, wszyscy bardzo dobrze się dogadujemy i mam nadzieje że będzie to jedna z naszych mocnych stron.

Na co według Ciebie stać radomski zespół w przyszłym sezonie?

– Cel na ten sezon to czwórka, mamy naprawdę fajną ekipę i na pewno zrobimy wszystko żeby ten cel osiągnąć, a liga zweryfikuje to na co nas stać w tym sezonie.

Jadar to pierwszy klub spoza Warszawy w którym występujesz. Jak się czujesz w nowym mieście?

– W Radomiu czuję się bardzo dobrze, co prawda nie znam jeszcze całego miasta, ale mam mieszkanie w fajnym miejscu, sam Radom nie jest też daleko od mojego rodzinnego miasta więc nie mam na co narzekać.

* Z zawodnikiem rozmawiał Michał Nowak

źródło: ksjadar.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-09-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved