Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Młodzi bełchatowianie wygrali turniej w Piotrkowie Trybunalskim

Młodzi bełchatowianie wygrali turniej w Piotrkowie Trybunalskim

fot. archiwum

W niedzielę w piotrkowskim Gimnazjum nr 5 odbył się towarzyski turniej piłki siatkowej. Zespół gospodarzy - Volley 5 zaprosił do wspólnej gry trzy inne okoliczne drużyny młodzieżowe: z pobliskiej Rozprzy, Bełchatowa (rocznik '93) i Tomaszowa Mazowieckiego.

Chociaż nie grano o medale czy górnolotne tytuły, zaangażowania nie można było odmówić nikomu. Okazało się, że mocne ataki, efektowne bloki czy ekwilibrystyczne obrony nie są zarezerwowane tylko dla reprezentantów Polski. Gra młodzieży ziemi łódzkiej napełniała serce nadzieją, na wielką siatkarską przyszłość naszego kraju. Każdy fan tego sportu doceniłby poziom sportowy i wczuł się w klimat rozgrywek.

Walka toczyła się do dwóch wygranych setów, tie-breaki rozgrywano tradycyjnie do 15. Na brak publiczności nie można było narzekać, choć największej dawki adrenaliny dostarczali sobie sami grający, pobudzając siebie i kolegów do jeszcze lepszej gry. Zwycięzcami okazali się młodzi zawodnicy Skry, chociaż cytując trenera gospodarzy – nie chodziło stricte o wynik sportowy, a sprawdzenie się, danie wytycznych trenerom nad czym jeszcze trzeba pracować.

Klasyfikacja końcowa:1. EKS SKRA Bełchatów
2. WIKING Tomaszów Mazowiecki
3. KASZTELAN Rozprza
4. VOLLEY 5 Piotrków Trybunalski

 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-09-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved