Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Adidas da naszym reprezentantom kilkaset… par skarpet

Adidas da naszym reprezentantom kilkaset… par skarpet

fot. archiwum

W ubiegłym tygodniu głośno zrobiło się wokół kadry Daniela Castellaniego nie tylko z powodu ostatniego etapu przygotowań do mistrzostw świata. Polscy siatkarze narzekali na brak sprzętu, dlatego sponsor techniczny zapewnia, że ten się znajdzie.

– Tak źle chyba jeszcze nie było. Nie mamy w czym trenować i grać w meczach sparingowych. Ostatnio nawet skarpetki sam musiałem kupić – mówił w piątkowej „Gazecie Wyborczej" Mariusz Wlazły.

Po narzekaniach naszych siatkarzy, wypowiedział się także Krzysztof Łuczakowski, menadżer od marketingu sportowego firmy Adidas Polska, która jest sponsorem technicznym polskiej siatkówki. – Zawodnicy opowiadają o brakujących skarpetkach, ale jeśli je rozdają, nie mogą mieć pretensji. A jeśli nie, to znaczy, że gdzieś ktoś coś zaniedbał. Rozmawialiśmy z PZPS, bo chcemy wiedzieć, czy siatkarze naprawdę mają takie problemy – powiedział GW Łuczakowski. Jak zapewnia firma Adidas gwarantuje polskiej siatkówce sprzęt warty kilka milionów złotych. – Co się później z tym dzieje, decyduje związek i szefowie reprezentacji. Nie chce mi się wierzyć, że koszulki czy skarpetki zabierają działacze i sami w nich chodzą. Jeśli tak, zapewniam, że prześlemy siatkarzom kilkaset par skarpet, żeby im już nigdy nie zabrakło – zakończył Krzysztof Łuczakowski.

Małe problemy w Polsce często urastają do wielkich spraw. Były one przejściowe, ale zostały już rozwiązane i nie mamy na co narzekać – podsumował cały problem w jednym z wywiadów Daniel Castellani, trener reprezentacji Polski.źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-09-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved