Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Juniorki Silesia Volley najlepsze w Ostrawie, seniorki czwarte

Juniorki Silesia Volley najlepsze w Ostrawie, seniorki czwarte

fot. archiwum

W sobotę i niedzielę w Ostrawie rozegrano Turniej Trzech Krajów, w którym udział wzięły dwie drużyny Silesia Volley - seniorki prowadzone przez trenera Sebastiana Michalaka oraz juniorki pod wodzą Rafała Kalinowskiego.

Oprócz siatkarek Silesia Volley, w turnieju seniorek zagrały dwa zespoły czeskie – TJ Mittal Ostrava i Olymp Praga oraz słowacki Doprastav Bratysława. W rozgrywkach grupowych grano trzy sety. Podopieczne trenera Michalaka pokonały drużyny z Czech po 2:1 oraz przegrały 0:3 z zespołem z Bratysławy. W niedzielę, w ostatnim meczu (gdzie grano już do trzech wygranych setów) zawodniczki Silesii Volley dały wygrać prażankom 3:2, zajmując tym samym ostatnie, czwarte miejsce w turnieju.

Juniorki Rafała Kalinowskiego miały za przeciwniczki czeskie drużyny TJ Mittal Ostrava, Olymp Praga i słowacki COP Nitra. Pierwszy mecz z gospodyniami wygrały 3:0, drugi z Pragą 2:1 i na koniec dnia przegrały z COP Nitra 1:2.

COP Nitra to taka słowacka Szkoła Mistrzostwa Sportowego, myślę, że nie przynieśliśmy wstydu. Jutro zagramy z nimi w finale – informował zaraz po meczu trener Rafał Kalinowski. Rewanż udał się w 100% i po wygranej 3:2 juniorki Silesia Volley pokonały koleżanki zza południowej granicy zdobywając tym samym pierwsze miejsce w całym turnieju.źródło: silesiavolley.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet, rozgrywki młodzieżowe, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-09-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved