Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Plany przygotowań do sezonu Trefla Sopot

Plany przygotowań do sezonu Trefla Sopot

fot. archiwum

Przygotowania do nowego sezonu PlusLigi Kobiet sopockie siatkarki rozpoczęły w połowie września. W październiku planowane są pierwsze mecze sparingowe. W drugiej połowie listopada Atom Trefl Sopot wyjedzie na obóz do Włoch.

Pod okiem włoskiego sztabu szkoleniowego z Alessandro Chiappinim na czele nowa drużyna siatkówki kobiet pierwsze treningi zapoczątkowała na siłowni oraz na nowej hali ERGO ARENA na granicy Gdańska i Sopotu. Najnowocześniejszy obiekt sportowy będzie docelowym miejscem rozgrywek sopockich siatkarek.

Do przygotowań przystąpiło 12 zawodniczej Atom Trefl Sopot: Izabela Bełcik, Magdalena Śliwa, Simona Rinieri, Ewelina Sieczka, Dorota Świeniewicz, Amaranta Navarro Fernandez, Kinga Maculewicz, Eleonora Dziękiewicz, Izabela Śliwa, Katarzyna Wellna-Konieczna, Laura Tomsia i Natalia Nuszel.

W piątek, 17 września do zespołu dołączyła kolejna zawodniczka Meryem Boz. Pozostałe dwie – Paulina Maj i Neriman Ozsoy przyjadą do Sopotu po powrocie ze swoich reprezentacji.W październiku planowane są pierwsze mecze sparingowe. Na dzień dzisiejszy trwają rozmowy z ewentualnymi przeciwnikami. Natomiast w drugiej połowie listopada Atom Trefl Sopot wyjeżdża na obóz do Włoch. Podczas pobyty planowane jest rozegranie 5 lub 6 meczów kontrolnych z następującymi drużynami: Villa Cortese, Bergamo, Yammamay, Busto Arsizio, Novara.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-09-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved