Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Znamy skład Bułgarów na Tournoi de France

Znamy skład Bułgarów na Tournoi de France

fot. archiwum

Szkoleniowiec reprezentacji Bułgarii, podał nazwiska czternastu zawodników, których zabierze na turniej towarzyski do Dunkierki, a następnie na rozpoczynające się niebawem mistrzostwa świata we Włoszech.

–  Będziemy walczyli w pierwszym, drugim, trzecim i w kolejnych meczach, które nas czekają – zapowiedział trener Bułgarów, Silvano Prandi, przed wylotem do Dunkierki na Tournoi de France, po zakończeniu którego udadzą się prosto do Włoch, gdzie 25 września rozpoczną się Mistrzostwa Świata. Bułgarzy swój pierwszy mecz na Mundialu zagrają z Chinami w Turynie. Następnie czeka ich rywalizacja z francuską, a później czeską drużyną.

Do Paryża Bułgarzy wylecieli jednak w niepełnym składzie, bo bez jednego zawodnika. Nikołaj Nikołow przyleciał do stolicy Francji dzień przed swoimi kolegami. Środkowy nabawił się niewielkiego urazu stopy i bułgarski sztab medyczny podjął decyzję o wysłaniu zawodnika do francuskiej kliniki, w celu sprawdzenia stanu zdrowia. Nikołow dołączy do reszty drużyny na paryskim lotnisku, gdzie na Bułgarów czekał będzie autokar do Calais.

Trener Prandi, zapowiadając, że jego drużyna da z siebie wszystko w meczach rozgrywanych w ramach Tournoi de France oraz na mistrzostwach świata, podał także czternastkę zawodników, która zagra w obu turniejach.

Skład Bułgarów na Tournoi de France oraz MŚ:

Rozgrywający:
Andrej Żekow,
Konstantin MitewPrzyjmujący:
Matej Kazijski,
Todor Aleksiew,
Walentin Bratoew,
Nikołaj Penczew

Środkowi:
Nikołaj Nikołow,
Christo Cwetanow,
Wiktor Yosifow,
Swetosław Gotsew

Atakujący:
Władimir Nikołow,
Cwetan Sokołow

Libero:
Teodor Salparow,
Władysław Iwanow

źródło: inf. własna, sportal.bg

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-09-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved