Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Trzy zawodniczki Impel Gwardii Wrocław w reprezentacji Polski

Trzy zawodniczki Impel Gwardii Wrocław w reprezentacji Polski

fot. archiwum

Trener reprezentacji kobiet Jerzy Matlak podał we wtorek skład kadry na mistrzostwa świata w Japonii. W szerokiej kadrze znalazły się trzy zawodniczki Impel Gwardii Wrocław: Zuzanna Efimienko, Joanna Wołosz oraz Maja Tokarska.

Największe szanse wyjazdu na turniej ma Wołosz. – Wszystko wskazuje, że trener Matlak jej nie pominie – wierzy menedżer Gwardii Dariusz Gintowt. Zuzanna Efimienko razem z Gwardią Wrocław będzie przygotowywała się do zbliżającego się sezonu bowiem trener Jerzy Matlak nie wymaga aby trenowała razem z kadrą. Mistrzostwa świata w Japonii rozpoczną się od 24 października i potrwają do 14 listopada. Z 19 osobowej, szerokiej kadry na mistrzostwa świata pojedzie czternaście zawodniczek.

Selekcjoner Jerzy Matlak powołał również do kadry rozgrywającą Izabelę Bełcik bowiem ma obawy, czy młoda Joanna Wołosz podoła trudom mistrzostw świata. – Być może w ostatniej chwili postawi na duet wystawiających Sadurek – Bełcik. – Miejmy nadzieję, że tak nie będzie – zaznacza Gintowt. – Nam powołanie Aśki w niczym nie przeszkodzi. W przedsezonowych sparingach więcej szans dostanie Ewa Matyjaszek, co powinno zaprocentować w trakcie sezonu – dodaje Gintowt.

źródło: Gazeta Wyborcza, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-09-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved