Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Orzeł Międzyrzecz pewny licencji

Orzeł Międzyrzecz pewny licencji

fot. archiwum

Jak poinformowało Radio Zachód działacze Orła są już pewni przyznania klubowi licencji do gry w I lidze. Czy to oznacza, że kończy się zeszłoroczne deja vu, kiedy to klub długo walczył z siatkarską centralą o możliwość przystąpienia do rozgrywek?

Mając złe doświadczenia z zeszłego roku bardziej dmuchaliśmy na zimne niż było to potrzebne. Po mojej wizycie w Warszawie i złożeniu wyjaśnień uważam, że nie było przesłanek do nieprzyznania Orłowi licencji. Wszystkie niezbędne dokumenty zostały wysłane do PZPS niezwłocznie po moim powrocie – tłumaczy prezes międzyrzeckiego klubu.

– Moim zdaniem PZPS, chcąc wprowadzić licencję do gry w lidze, powinien o tym powiadomić kluby pisemnie już w zeszłym sezonie. Kluby powinny wiedzieć jakie będą wymagania odnośnie licencji na sezon 2010/11. Uważam, że nie można wprowadzać pismem z 23 lipca wymogów licencyjnych na 15 sierpnia. – mówił Andrzej Kaczmarek w wywiadzie dla Radia Zachód.

Orzeł mimo wcześniejszych odmów przyznania licencji przygotowuje się do sezonu zgodnie z planem. W miniony weekend był organizatorem memoriałowego turnieju, w którym zajął drugie miejsce.* rozmawiał Ryszard Rachlewicz

źródło: Radio Zachód

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-09-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved