Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Kędzierzynianie w okrojonym składzie przygotowują się do sezonu

Kędzierzynianie w okrojonym składzie przygotowują się do sezonu

fot. archiwum

Bez wątpienia ZAKSA została królem transferowego polowania. Klub poczynił znaczące wzmocnienia, a to ma sprawić, że podopieczni Krzysztofa Stelmacha powalczą o najwyższe cele. Obecnie kędzierzynianie w okrojonym składzie przygotowują się do rozgrywek.

Przygotowania do nadchodzącego sezonu ekipa z Opolszczyzny rozpoczęła 23 sierpnia, jednak w treningach bierze udział tylko część drużyny. – Trenujemy na własnym obiekcie, a po uzupełnieniu składu o juniorów rozegramy kilka sparingów z drużynami z regionu – tłumaczy na łamach Przeglądu Sportowego drugi szkoleniowiec ZAKSY, Andrzej Kubacki. – W pełnym zestawieniu zagramy dopiero w turnieju w Oleśnicy (15-17.10) – dodaje opiekun kędzierzyńskiego zespołu.

W kadrze Daniela Castellaniego na mistrzostwa świata znalazło się czterech zawodników ZAKSY. Są nimi: Paweł Zagumny, Patryk Czarnowski, Michał Ruciak oraz Piotr Gacek. – Cieszymy się, że będą grać w kadrze, ale dla klubu to zła wiadomość, bo wrócą do nas tuż przed ligą. Dostaną tylko dwa, trzy dni wolnego – twierdzi Kubacki.

źródło: inf. własna, Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-09-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved