Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga K: Słupszczanki zagrają towarzysko

II liga K: Słupszczanki zagrają towarzysko

fot. archiwum

Siatkarki Akademii Pomorskiej Czarni Słupsk przygotowują się do startu w II-ligowych rozgrywkach. Podopieczne Marka Majewskiego na ostatnich turniejach nie błyszczały, ale... - Przyjdzie czas na lepsze rezultaty - mówi szkoleniowiec ekipy z Pomorza.

W dwóch poprzednich turniejach siatkarki Akademii Pomorskiej nie spisywały się najlepiej, ale szkoleniowiec tłumaczy słabszą formę swoich podopiecznych przemęczeniem. – Zawodniczki są przemęczone trudami obozu na Słowacji. Teraz miały dwa dni wolne. W tym tygodniu będą miały tylko basen i odnowę biologiczną, tak by złapały trochę świeżości na zmagania w Słupsku – mówi na łamach Głosu Pomorza szkoleniowiec słupszczanek, Marek Majewski. – Na razie rzeczywiście ta gra nie układała się najlepiej. W Świeciu było wolno, ciężko, bez polotu. W spotkaniu z Budowlanymi Toruń momentami było już lepiej, ale wciąż trudno mówić o lepszej grze – dodaje trener.

Już w najbliższy weekend Akademia Pomorska weźmie udział w kolejnym turnieju towarzyskim, który zostanie rozegrany w Słupsku. Oprócz gospodyń walczyć w nim będą: SSPS Piast Szczecin, Orzeł Elbląg, Zawisza Sulechów, Joker Mekro Świecie i Gedania Gdańsk.

II-ligowe zmagania ruszą w ostatni weekend września. Początkowo planowano, że I grupa II ligi będzie liczyła jedenaście zespołów, ale po wycofaniu się z grupy II drużyny ŁKS-u Łódź być może w jej miejsce zostanie przeniesiona ekipa z Aleksandrowa Łódzkiego, tak więc I grupa będzie wówczas liczyła dziesięć zespołów.źródło: Głos Pomorza, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-09-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved