Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Szóstka Biłgoraj przed nowym sezonem

Szóstka Biłgoraj przed nowym sezonem

fot. archiwum

Z mniejszym niż w poprzednim sezonie budżetem, Szóstka Biłgoraj przygotowuje się do nowych rozgrywek. Z zespołem trenują cztery nowe zawodniczki. Być może, w trakcie trwania sezonu, klub wspomoże jeszcze Aleksandra Niemiec.

Cztery młode siatkarki od nowego sezonu będą bronić barw Szóstki Biłgoraj. O możliwość awansu do wyższej klasy rozgrywkowej walczyć będą Dominika Kiełbasa, Paulina Madel, Katarzyna Gorczyca i Sylwia Chmiel. Ta ostatnia siatkarka ma największe szanse na grę w podstawowej szóstce. Bardzo prawdopodobne jest również dołączenie do zespołu Aleksandry Niemiec. Zawodniczka ta przebywa w Jefferson College w USA, gdzie sezon kończy w lutym. Stąd też możliwość jej gry w decydujących fragmentach sezonu II ligi. – Mimo wszystko uważam jednak, że nasza pierwsza szóstka nadal jest bardzo mocna. Myślę, że jesteśmy w stanie powalczyć z każdą drużyną w II lidze. Jest także szansa, że jeszcze jakaś dziewczyna do nas dołączy. W weekend wybieramy się do Jarosławia na negocjacje – stwierdził prezes klubu Andrzej Miazga.

Przygotowujące się do nowego sezonu siatkarki z Biłgoraja, rozegrały sparing z AZS WSBiP KSZO Ostrowiec. Po czterech setach, ze zwycięstwa cieszyły się podopieczne Romana Murdzy, które w najbliższym czasie jeszcze raz zmierzą się z Szóstką Biłgoraj. W dorocznym turnieju Sitogród w Biłgoraju, o którym mowa, oprócz tych dwóch zespołów wystąpi Sparta Warszawa i AZS UEK Kraków.

AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – Szóstka Black Red White Biłgoraj 4:0
(25:22, 25:9, 29:27, 25:22)

AZS WSBiP KSZO: Staniucha, Gawron, Wyszomierska, Brojek, Związek, Kijakova, Soja (libero) oraz Cabańska, Nadziałek, Seta i Biskupźródło: Dziennik Wschodni, inf. własna, kszo.info

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-09-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved