Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Bogdan Serwiński: Takie problemy ma wiele klubów

Bogdan Serwiński: Takie problemy ma wiele klubów

fot. archiwum

Muszynianka w znacznie zmniejszonej obsadzie rozpoczęła przygotowania do sezonu. Po zakończeniu WGP, na treningi z klubem przybyło kilka zawodniczek. Na początku tygodnia ponownie jednak wyruszą na zgrupowanie reprezentacji.

Cztery z dwunastu zawodniczek było do tej pory do dyspozycji trenera klubu z Muszyny. Na tydzień, na treningach pojawiły się kadrowiczki, które przebywały na zgrupowaniu reprezentacji oraz walczyły w World Grand Prix. W poniedziałek, reprezentantki kraju ponownie jednak wracają do treningów przed mistrzostwami świata. Agnieszka Śrutowska, Kinga Kasprzak i Magdalena Piątek, trenujące od początku przygotowań pozostaną w klubie. Miejsce Aleksandry Jagieło zajmie jednak Klaudia Kaczorowska, bowiem to ta pierwsza otrzymała powołanie od Jerzego Matlaka. – Od początku liczyłem się z tym, że Ola Jagieło powróci do reprezentacji. Potrzebowała więcej czasu na rehabilitację po minionym sezonie więc nie występowała w WGP. Teraz wraca do kadry z czego się bardzo cieszę. Mi to osobiście nie robi żadnej różnicy, czy trenują cztery dziewczyny czy pięć – stwierdził Bogdan Serwiński.

Cały zespół spotka się dopiero na kilka dni przed rozpoczęciem sezonu ligowego. Bogdana Serwińskiego nie martwi niska frekwencja na treningach.  W podobnej sytuacji jest jednak wiele czołowych zespołów. Wcześniej, bo  27 września, odbędzie się prezentacja zespołu, w której uczestniczyć będą Debby Stam i Caroline Wensink.

źródło: inf. własna, Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-09-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved