Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Punkt, Set, Mecz: Trzecie dno, czyli dlaczego skreślono Skowrońską?

Punkt, Set, Mecz: Trzecie dno, czyli dlaczego skreślono Skowrońską?

fot. archiwum

Czy skreślenie z kadry Katarzyny Skowrońskiej, jednej z najlepszych polskich siatkarek, to tak jakby trener Daniel Castellani zrezygnował w kadrze męskiej z Mariusza Wlazłego? - zastanawiają się goście magazynu 'Punkt Set Mecz' Przemysława Iwańczyka - Wojciech Drzyzga i Jakub Bednaruk.

Coś niedobrego dzieje się w reprezentacji żeńskiej i nie wiadomo z jakiego powodu. To prawda, że Skowrońska jest bez formy, ale do mistrzostw świata jeszcze daleko. Coś mi mówi, że tam jest trzecie dno. Nie rezygnuje się z tak ważnych zawodników jak Skowrońska w roku tak kluczowej imprezy jak mistrzostwa świata. Nie bez powodu, czy tylko dlatego, że ktoś komuś zaszedł za skórę. Takie rzeczy mogą nam rozbijać kadrę w każdym sezonie. Nie ma drużyny, w której nie ma żadnych utarczek – mówi Wojciech Drzyzga. A Jakub Bednaruk ciągle ma nadzieję, że trener Matlak ma jakiś plan. – Może chciał wstrząsnąć kadrą i Kasia Skowrońska jednak pojedzie na mistrzostwa świata? Trener musi sobie zdawać sprawę, że w razie niepowodzenia na pierwszym planie będzie sprawa Skowrońskiej i Skorupy – mówi.

Trzecie dno, czyli dlaczego Matlak skreślił Skowrońską z kadry?źródło: sport.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved