Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > PlusLiga Kobiet: Stal Mielec przed pierwszym turniejem

PlusLiga Kobiet: Stal Mielec przed pierwszym turniejem

fot. archiwum

Siatkarki Stali Mielec zakończyły obóz w Kielnarowej.  - Udało się w stu procentach zrealizować wszystko, co mieliśmy zaplanowane. Pogoda dopisała, więc mogliśmy ćwiczyć również w terenie - mówi Tomasz Kamuda, drugi trener zespołu.

Zawodniczki z Podkarpacia trenowały dwa razy dziennie i jeździły w przerwach między zajęciami do krwiokomory. – Treningi odbywały się na siłowni, w terenie oraz na hali. Zaczęliśmy również ćwiczyć z piłkami technikę indywidualną – tłumaczy Tomasz Kamuda. – Dziewczyny dostały mocno w kość, ale inaczej być nie mogło. Obecna praca ma w końcu dać efekty w trakcie całego sezonu, który będzie bardzo intensywny. Są trochę obolałe, ale tak jest po każdym obozie – dodaje. Zajęcia w najbliższych dniach poprowadzi w Mielcu trener Adam Grabowski, jednak wkrótce potem opuści on drużynę i będzie brał udział w przygotowaniach kadry żeńskiej do mistrzostw świata i treningi będą nadal odbywać się pod okiem Tomasza Kamudy.

W najbliższy piątek, sobotę i niedzielę siatkarki Stali wezmą natomiast udział w międzynarodowym turnieju, który odbędzie się w Legionowie. Udział w nim wziąć mają oprócz mielczanek oraz gospodyń m.in. Pronar Zeto Astwa AZS Białystok, PTPS Piła, drużyna z Zurychu, a możliwe, że wystąpią jeszcze dwie kolejne drużyny zagraniczne. – Sam jestem ciekaw, jak zaprezentujemy się po tak ciężkich treningach. Oczywiście może to nie wyglądać zbyt dobrze, ale na pewno dziewczyny będą walczyć – powiedział Tomasz Kamuda. Drużyna z Mielca ma w swoich planach propozycje gry w innych turniejach a także ma zamiar wziąć udział w kolejnym obozie przygotowawczym, o tym wszystkim jednak zadecydują działacze.

źródło: inf. własna, Super Nowości

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-09-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved