Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Ljubo Travica: Musimy zdobyć choc jeden złoty medal

Ljubo Travica: Musimy zdobyć choc jeden złoty medal

fot. archiwum

- Cele mamy jasno określone. Chcemy zagrać w finałach PlusLigi, Pucharu Polski i CEV. W nich musimy zdobyć choć jeden złoty medal - mówił na starcie przygotowań do nowego sezonu szkoleniowiec Asseco Resovii Ljubo Travica.

Trzeci zespół poprzednich rozgrywek PlusLigi trenuje od 24 sierpnia. Przez pierwsze dwa tygodnie szkoleniowiec Resovii miał do dyspozycji 10 zawodników. Brakowało Mateusza Miki, Kamila Długosza i Mateusza Nożewskiego, którzy grali w mistrzostwach Europy juniorów. W zajęciach nie uczestniczą też szykujący się do mistrzostw świata seniorów Gyorgy Grozer, Matej Cernic oraz Krzysztof Ignaczak.To, że wystąpią we Włoszech, świadczy o ich klasie. Na pewno po tej imprezie wrócą jednak zmęczeni, jednak podobne problemy dotkną i innych drużyn. Jeśli zawodnicy będą potrzebowali odpoczynku, to go oczywiście dostaną – mówi Ljubo Travica.

Jego podopieczni niemal cały czas przygotowywać się będą w Rzeszowie. Szkoleniowca najbardziej cieszy obecność nowego rozgrywającego Michała Baranowicza.On musi się zgrywać z nowymi kolegami, więc dobrze, że jest już z nami – dodaje.

Pierwszy mecz kontrolny resoviacy być może zagrają już w tym tygodniu z przebywającą na zgrupowaniu w Kielnarowej Delectą Bydgoszcz. – W planach mamy udział w trzech turniejach: w Krośnie (z mistrzem Słowacji Chemesem Humenne, Fartem Kielce i Pamapolem Wieluń), Rzeszowie (Piacenza, Fenerbahce) i w Warszawie (AZS Politechnika, AZS Częstochowa i PGE Skra). Ponadto zagramy też dodatkowe kontrolne spotkanie z Piacenzą – kończy Travica. 

źródło: sports.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-09-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved