Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > I liga kobiet: Nowa hala w Murowanej Goślinie

I liga kobiet: Nowa hala w Murowanej Goślinie

fot. archiwum

W dniach 17-18 września w nowej hali widowiskowo - sportowej w Murowanej Goślinie odbędzie się turniej siatkarski z udziałem drużyn z PLusLigi Kobiet: Centrostalu Bydgoszcz, Gwardii Wrocław, I ligi: gospodyń Piecobiogazu i II ligi Legionovii Legionowo.

Nowa hala widowiskowo – sportowa usytuowana jest obok Gimnazjum nr 1, przy ul. Mściszewskiej 10. Obiekt składa się z hali sportowej z trybunami dla 450 widzów oraz części wielofunkcyjnej (szatnie, magazyny sportowe, zespół pomieszczeń dla nauczycieli WF, pokój medyczny oraz pomieszczenia klubowe). W hali można będzie rozgrywać mecze siatkówki, piłki ręcznej, koszykówki i hokeja halowego. I to na poziomie międzynarodowym ponieważ wysokość obiektu wynosi 9,05 metrów. Hala posiada również odrębne wejście i może pełnić funkcje widowiskowe i rekreacyjne w sposób samodzielny.

Budowę hali widowiskowo – sportowej zaprojektowanej przez biuro MLX4 architekci ze Szczecina gmina Murowana Goslina rozpoczęła 2 marca 2009 roku. Wykonawcę robót budowlanych wyłoniono w przetargu nieograniczonym. Od 24 kwietnia 2009 roku realizację inwestycji prowadzi MG Sport Sp. z o. o. Całkowity koszt budowy wyniósł ok. 12 500 000 zł.

źródło: ks.murowana-goslina.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2010-09-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved