Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Zwycięstwa Wandy i Energetyka w drugim dniu turnieju w Jaworznie

Zwycięstwa Wandy i Energetyka w drugim dniu turnieju w Jaworznie

fot. archiwum

Drugi dzień Turnieju Siatkówki Mężczyzn o Puchar Prezydenta Miasta Jaworzna, przyniósł spodziewane emocje. Jaworzniccy kibice oglądali ciekawe pojedynki, a mecz pomiędzy Energetycznymi i Akademikami z Nysy, stał na bardzo wysokim poziomie.

Pierwszy mecz, to zmaganie Wandy Kraków z MKS MOS Będzin. Siatkarze z Krakowa prowadzili już 2:0, by oddać trzeciego seta. Jednak czwarty set, ponownie należał do trenera Silczuka.

Drugi mecz, to pojedynek drużyn które jeszcze nie doznały porażki. Pięciosetowy pojedynek obfitował w nagłe zwroty akcji, a niektórych akcji nie powstydzili by się nawet siatkarze z PlusLigi. Decydującym o przebiegu całej konfrontacji był set czwarty, w którym miejscowi, dowodzeni przez trenera Sławomira Gerymskiego, odrobili siedmiopunktową stratę i zwyciężyli do 28. Duża w tym zasługa Dominika Żmudy, który posłał aż trzy asy serwisowe z rzędu, czym bardzo pomógł w niwelowaniu punktowej straty. – Oprócz bardzo dobrej gry i niesamowitej determinacji, cieszy również fakty, że w pewnym momencie na parkiecie przebywało, aż sześciu wychowanków klubu MCKIS PKE Energetyk Jaworzno – powiedział dyrektor MOSiR Jaworzno, Mirosław Ciołczyk.

Wanda Kraków – MKS MOS Będzin 3:1
(29:27, 25:22, 19:25, 25:15)MCKIS PKE Energetyk Jaworzno – AZS Nysa 3:2
(23:25, 25:23, 21:25, 30:28, 15:8)

Kolejne spotkania:

5 września 2010r. ( niedziela )

I mecz – godz. 11.00
Stal AZS PWSZ Nysa – Wanda Kraków
II mecz – trzydzieści minut po zakończeniu pierwszego meczu
MKS MOS Interpromex Będzin – MCKiS PKE Energetyk Jaworzno

 

źródło: energetyk.mckis.jaw.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved