Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > W weekend wiele turniejów towarzyskich i sparingów

W weekend wiele turniejów towarzyskich i sparingów

fot. archiwum

Zespoły I i II ligi przygotowują się do zbliżającego sezonu. Oprócz obozów przygotowawczych występują w turniejach towarzyskich i grają sparingi. Najbliższy weekend również będzie obfitował w wydarzenia siatkarskie. Każdy znajdzie coś dla siebie.

  • W sobotę, 4 września w Żninie Centrostal Bydgoszcz zmierzy się w meczu sparingowym z I-ligowym zespołem Piecobiogazu Murowana Goślina.


  • Od piątku do niedzieli w Policach rozegrany zostanie turniej towarzyski siatkarek, w którym udział wezmą beniaminek PlusLigi Kobiet, TPS Rumia, a także Chemik Police i PTPS Piła.
  • W dniach 3-5 września w Radomiu rozegrany zostanie Turniej o Puchar Prezesa Jadaru Sport S.A. Radom. Rywalizować będą siatkarze Jadaru, Jokera Piła, Trefla Gdańsk i Dukli Liberec.
  • W Jaworznie od piątku do niedzieli cztery zespoły walczyć będą w Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Jaworzna. Oprócz Energetyka Jaworzno zagrają Wanda Kraków, Stal AZS Nysa oraz MKS MOS Będzin.
  • W Ostrołęce w piątek rozpoczyna się Turniej o Puchar Dyrektora MOSiR. Do niedzieli rywalizować będą zespoły Nike Ostrołęka, Orzeł Elbląg, Joker-Mekro Świecie, Zawisza Sulechów i Akademia Pomorska/Czarni Słupsk.
  • W sobotę i niedzielę w Mysłowicach zagrają Silesia Volley I, UKS Sokół 43 KU AZS UŚ Katowice, SMS PZPS Sosnowiec II, Silesia Volley II, MCKiS Jaworzno i Wisła AGH Kraków.
  • W Poznaniu w weekend w turnieju towarzyskim zmierzą się zespoły II ligi kobiet: Energetyk Poznań, Gaudia Trzebnica, Budowlani Toruń i Sokół Mogilno.
  • I Turnieju o Puchar Prezesa Firmy Extrans zostanie rozegrany w sobotę i niedzielę w Sędziszowie Małopolskim. Zagrają Patria Sędziszów Młp., Sparta Warszawa, Bolesław Rzeszów i MOSiR Jasło.
  • W Proszowicach w dniach 4-5 września również odbędzie się turniej towarzyski. Drugoligowe gospodynie – MKS Pogoń Proszowice, gościć będą trzy drużyny z pierwszej ligi: AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, PLKS Pszczyna i Eliteski Skawa AZS UEK Kraków.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved