Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi wojewódzkie > UKS Środa Wielkopolska najlepszy w poznańskim turnieju

UKS Środa Wielkopolska najlepszy w poznańskim turnieju

fot. archiwum

Drużyna UKS Środa Wielkopolska zwyciężyła w siatkarskim turnieju o Puchar Zarządu SKF KS Poznań. Zespół gospodarzy zajął drugą lokatę. W imprezie, która odbyła się w sali poznańskiej Politechniki wystartowały cztery ekipy.

Oprócz dwóch wymienionych, na parkiecie rywalizowały także Bazar Śrem i FKS Poznań. Zdecydowanie najlepsze okazały się zawodniczki ze Środy Wlkp., które pewnie (po 2:0) wygrały wszystkie swoje mecze. SKF musiał zadowolić się drugą pozycją, a na dodatek stracił Julię Arendz, która doznała kontuzji w spotkaniu z późniejszymi triumfatorkami turnieju.

Siatkarki ze Środy Wlkp. zwyciężyły zasłużenie, prezentując bardzo dobra grę przez cały dzień. Nasza drużyna dzień wcześniej wieczorem wróciła z obozu przygotowawczego. Podeszliśmy więc do imprezy z marszu i na luzie. Jeśli brać to pod uwagę, to jesteśmy bardzo zadowoleni z występu. Dziewczyny podjęły walkę, a momentami wyglądało to bardzo dobrze – skomentował wiceprezes SKF KS Michał Sułkowski.Jest nam smutno z powodu kontuzji Julii, lecz wierzymy, że szybko wróci do zdrowia. Dziękuję serdecznie Patrycji Brewce oraz Zosi Barwickiej, które prowadziły sekretariat. Ogromny wkład w organizacje imprezy miał również członek naszego zarządu – Mikołaj Maćkowiak – dodał.

W turnieju przyznano także nagrody indywidualne. Otrzymały je Julia Twardowska (UKS Środa Wlkp.), Anette Ngamayama (SKS KS Poznań), Patrycja Matuszczak (Bazar Śrem) oraz Julia Frankowska (FKS Poznań).Więcej w serwisie:

Wyniki turnieju:

SKF KS Poznań – FKS Poznań 2:0
(25:10, 25:20)
Bazar Śrem – UKS Środa Wielkopolska 0:2
(15:25, 19:25)
SKF KS Poznań – UKS Środa Wielkopolska 0:2
(17:25, 9:25)
FKS Poznań – Bazar Śrem 0:2
(17:25, 17:25)
SKF KS Poznań – Bazar Śrem 2:0
(25:22, 25:23)
FKS Poznań – UKS Środa Wielkopolska 0:2
(17:25, 20:25)

Końcowa kolejność:
1. UKS Środa Wielkopolska
2. SKF KS Poznań
3. Bazar Śrem
4. FKS Poznań

źródło: wielkopolskisport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi wojewódzkie, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-09-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved