Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > SMS Opole zagra w II lidze

SMS Opole zagra w II lidze

fot. archiwum

Młode siatkarki z Opola po raz kolejny będą mogły wystąpić w rozgrywkach II ligi. SMS LO II Opole otrzymało już bowiem zgodę centrali na start na drugoligowych boiskach. Aby cel został spełniony  potrzebne jest jeszcze zwiększenie budżetu.

Klub posiada już dziesięć tysięcy złotych, które potrzebne są do startu na tym poziomie. Włodarze klubu, za około trzy tygodnie zapowiadają zgromadzenie dodatkowych piętnastu tysięcy. Taka bowiem kwota potrzebna jest na pokrycie kosztów związanych z występami w lidze. – Na razie czekam na oficjalne potwierdzenie tego na piśmie, a potem na licencję, ale w naszym wypadku to już tylko formalność – zapewnia Maciej Guzik, który jest prezesem opolskiego klubu.

Przed sezonem do klubu dołączyły cztery nowe zawodniczki. Niektóre z nich mogą występować w rozgrywkach kadetek i juniorek, co pozwoli opolankom wzmocnić grupę walczącą w młodzieżowych mistrzostwach Polski. Do SMS-u Opole dołączyły Wanda Cholewa z MOSiR-u Mysłowice, Marta Owusu i Karolina Szewczyk z rezerw bielskiego Aluprofu oraz Karolina Kupczak, która została wypożyczona z Częstochowy.

źródło: Gazeta Wyborcza, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-09-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved