Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Daniel Pliński: Boję się, że zabraknie mi czasu

Daniel Pliński: Boję się, że zabraknie mi czasu

fot. archiwum

Środkowy reprezentacji Polski, Daniel Pliński, nadal zmaga się z kontuzją barku. Chociaż powrócił do treningów, nie jest pewien, czy do czasu wyjazdu na mistrzostwa świata zdoła pozbyć się nękającej do dolegliwości.

Gdybym dzisiaj miał ocenić swoje szanse na udział w mistrzostwach świata, nie dałbym sobie więcej niż 10-20 procent. A i to jest mocno na wyrost – stwierdził szczerze Daniel Pliński, który nie zagrał w Memoriale Wagnera. Skupił się wówczas na leczeniu kontuzjowanego barku, a dwa tygodnie temu otrzymał w tym celu zastrzyk z hormonem wzrostu.

Niestety, zawodnik nadal odczuwa ból. Pomimo tego wznowił treningi i wraz z reprezentacją udał się do Brazylii na mecze kontrolne z miejscową reprezentacją. Jak otwarcie przyznaje, ma małe szanse na występ, w którymś z trzech sparingów. – Chyba, że stanie się jakiś cud i bark przestanie boleć – powiedział w Przeglądzie Sportowym.

Jeżeli Daniel Pliński nie wyleczy kontuzjowanego barku, jego miejsce w kadrze zajmie Patryk Czarnowski. O tym, który z środkowych pojedzie do Włoch przekonamy się po meczach z Brazylią, kiedy to Daniel Castellani poda ostateczną kadrę Polski na mistrzostwa świata.źródło: inf. własna, sports.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-09-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved