Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bełchatowianie trenują z nowymi zawodnikami, bez reprezentantów

Bełchatowianie trenują z nowymi zawodnikami, bez reprezentantów

fot. archiwum

13 siatkarzy uczestniczy w zajęciach mistrzów Polski z Bełchatowa. Wśród nich jest trzech nowo pozyskanych: rozgrywający Paweł Woicki (Delecta), środkowy Karol Kłos (AZS Politechnika) i wychowanek Skry Paweł Zatorski (AZS Częstochowa).

Liczę, że ta trójka da zespołowi nowy impuls. Oni wiedzą, po co przyszli do Bełchatowa – mówi o nowych siatkarzach trener Jacek Nawrocki, który ma jednak bardzo ograniczone możliwości w trakcie przedsezonowych przygotowań. Aż sześciu podstawowych graczy Skry pojedzie na MŚ do Włoch (Mariusz Wlazły, Marcin Możdżonek, być może Daniel Pliński, Michał Bąkiewicz, Michał Winiarski i Bartosz Kurek ), podobnie jak Francuz Stephane Antiga. Do dyspozycji klubu będą dopiero po turnieju we Włoszech, czyli… tydzień przed startem PlusLigi.

W tej chwili, poza nowymi, z szerokiej kadry pierwszego zespołu ćwiczą jeszcze tylko Miguel Angel Falasca i Radosław Wnuk. Jakub Novotny dołączy do ekipy dopiero 14 września, choć nie znalazł się w czeskiej kadrze na mundial. – Ma indywidualny program przygotowań, skupia się na pracy na basenie i w siłown i – tłumaczy Nawrocki, który w tej chwili ma do dyspozycji głównie juniorów. Z drużyną trenuje także Maciej Krzywiecki, który szuka nowego klubu.

12 września w Luksemburgu Skra zagra sparing z belgijskim Noliko Maaseik. Później (25 i 29 września) planowane są mecze kontrolne z Pamapolem Wieluń. Bełchatowianie mają też trenować z kilkoma innymi ekipami, a potem sprawdzą się w memoriałach Arkadiusza Gołasia i Zdzisława Ambroziaka.źródło: sports.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-09-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved