Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Siatkarki mieleckiej Stali po obozie trenują na własnych obiektach

Siatkarki mieleckiej Stali po obozie trenują na własnych obiektach

fot. archiwum

Podopieczne Adama Grabowskiego pracowały nad siłą i wytrzymałością, a także rozpoczęły techniczne treningi, choć bez swojego pierwszego trenera.Siatkarki Stali Mielec zakończyły zgrupowanie w Kielnarowej i teraz będą ćwiczyć na własnych obiektach.

To, co założyliśmy, udało się zrealizować w stu procentach. Ważne, że dziewczyny są w całości, że nie ma kontuzji. Oczywiście nie mogło zabraknąć obozowych zakwasów, ale na szczęście tylko to dokuczało dziewczynom – mówi cytowany przez Gazetę Wyborczą Tomasz Kamuda, drugi szkoleniowiec mieleckiego zespołu. To on w zastępstwie Adama Grabowskiego, przebywającego z reprezentacją Polski siatkarek, prowadzi treningi Stali.

Dziewczyny pracowały bardzo ciężko, wiedzą, w jakim miejscu są i jak bardzo wzmocniły się inne drużyny w lidze. Zdają sobie sprawę, że tylko pracując teraz ciężko, mogą później wygrywać w lidze i zachować miano drużyny ekstraklasowej – mówi Kamuda. – Przede wszystkim pracowaliśmy nad siłą i wytrzymałością. Było też trochę techniki, ale jeszcze bez ustawień. Tymi zajmie się trener Grabowski.

Po zgrupowaniu mielczanki nie dostaną wolnego, z wyjątkiem weekendu. Będą spotykać się na własnych obiektach i trenować już pod okiem Adama Grabowskiego. W dniach 10-12 września wezmą udział w turnieju towarzyskim w Legionowie.źródło: gazeta.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-09-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved