Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga K: Torunianki z nowym sponsorem

II liga K: Torunianki z nowym sponsorem

fot. archiwum

Drugoligowy zespół Budowlanych Toruń, który zmagał się z problemami finansowymi, pozyskał nowego sponsora. Pozwoli to na uzupełnienie budżetu oraz spokojne starty w pierwszej grupie drugiej ligi, do której przydzielony został zespół z miasta Kopernika.

Właśnie z powodu kłopotów finansowych występ torunianek w rozgrywkach drugiej ligi stał pod znakiem zapytania. Problemy udało się jednak zażegnać, czego zwieńczeniem, jest pozyskanie nowego sponsora. – Podpisaliśmy umowę sponsorską, która pozwala nam „dopiąć" budżet (około 200 tys. zł. – przyp. red.), biorąc oczywiście pod uwagę, iż wcześniejsze zapowiedzi i obietnice innych sponsorów, w tym miasta, oraz mniejszych darczyńców zostaną zachowane – powiedział na łamach Nowości, prezes klubu Jarosław Hausman. W związku z tym, od nowego sezonu, siatkarki z Torunia będą występować pod nazwą: TKS-T Budowlani Synapsa Toruń.

Swoje pierwsze ligowe spotkanie, torunianki rozegrają za około cztery tygodnie. Przygotowując się do tych rozgrywek, Budowlane wystąpią w trzech turniejach towarzyskich: w Poznaniu, Świeciu i Mogilnie. Mierzyć się tam będą z zespołami, z którymi rywalizować będą w grupie pierwszej II ligi kobiet.

źródło: inf. własna, Nowości

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-09-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved