Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Czesi towarzysko zagrają w Radomiu

Czesi towarzysko zagrają w Radomiu

fot. archiwum

W piątek, w Radomiu rozpocznie się towarzyski turniej o puchar prezesa klubu. Pojawią się w nim oczywiście gospodarze, Trefl Gdańsk, Joker Piła oraz drugi zespół ligi czeskiej, Dukla Liberec. Rywalizacja w Radomiu toczyć się będzie przez trzy dni.

Pierwszym spotkaniem radomskiego turnieju będzie pojedynek Trefla z Jokerem. Po nim, gospodarze zmierzą się z gośćmi zza południowej granicy. Podopieczni Dominika Kwapisiewicza kolejno będą mierzyć się z gdańszczanami i pilanami.

Dla pierwszoligowych zespołów turniej ten będzie świetną okazją do sprawdzenia się przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych. – Wartość treningowa, możliwość przećwiczenia elementów gry z mocnymi rywalami to jest to, na co czekam. Uważam, że w naszej grze jest jeszcze trochę mankamentów, ale tego typu turnieje mają spowodować, że za trzy tygodnie, kiedy ruszy liga, będziemy w optymalnej formie – stwierdził na łamach Gazety Wyborczej, trener radomian, Dominik Kwapisiewicz. Jego podopieczni w pierwszej ligowej kolejce będą pauzować, w następnej, mierzyć się będą z Treflem Gdańsk.

Turniej o puchar prezesa Jadaru Radom, nie będzie dla radomian pierwszym występem w nowym zestawieniu. Wcześniej bowiem zespół z Mazowsza mierzył się w meczach sparingowych z STS-em Skarżysko Kamienna i Avią Świdnik. Z obydwoma zespołami wygrał 4:0. Natomiast tydzień po zakończeniu turnieju w Radomiu, podopieczni Dominika Kwapisiewicza pojadą do Suwałk, gdzie walczyć będą z miejscowym Ślepkiem, Pekpolem Ostrołęka oraz po raz kolejny z Treflem Gdańsk.źródło: Gazeta Wyborcza, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-09-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved