Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Gwardzistki trenują na obozie w górach

Gwardzistki trenują na obozie w górach

fot. archiwum

Siatkarki Impel Gwardii Wrocław przygotowują się w Bystrej na pierwszym zgrupowaniu w tym sezonie. Oprócz pięknej hali sportowej i profesjonalnej odnowy biologicznej dobry nastrój buduje wspaniały mikroklimat doliny Białki.

Po dwóch tygodniach spędzonych na własnych obiektach, siatkarki Impel Gwardii rozpoczęły pierwsze zgrupowanie przedsezonowe. Na miejsce 9-ciodniowego sportowego obozu wybrano Bystrę k/Bielsko-Białej. – Byliśmy tu już w poprzednim roku, spodobały nam się warunki przygotowania do sezonu: bardzo dobrze wyposażona, pełnowymiarowa hala sportowa w Wilkowicach z nowoczesną siłownią, wygodny hotel „Magnus", w którym jest sprzęt do profesjonalnej odnowy biologicznej, stąd zdecydowaliśmy się ponownie odwiedzić Bystrą, aby znów w tym miejscu budować podwaliny formy sportowej na zapewne bardzo męczący sezon 2010/2011 – powiedział Artur Hnida, fizjoterapeuta Impel Gwardii Wrocław.

Wrocławianki trenują codziennie dwa razy, póki co, w Bystrej pada deszcz, a więc hala w Wilkowicach jest wykorzystywana do maksimum możliwości, ale gdy pokaże się słońce, siatkarki na pewno odwiedzą okoliczne szczyty gór, m.in. Klimczok. Obecnie Rafał Błaszczyk ma do dyspozycji trzynastkę zawodniczek, bowiem skończył się już urlop kadrowiczkom: Joannie Wołosz i Mai Tokarskiej, a ze zgrupowania reprezentacji Belgii wróciła Dominika Sobolska.Mamy pełny zespół, a dla mnie jako fizjoterapeuty oznacza to maksimum pracy. Mam tu wszystko co potrzebne do tego, aby dziewczynom pomóc w treningach, a wiadomo, że moja robota zaczyna się tak naprawdę dopiero po ostatnich zajęciach dnia, czy to jest sezon, czy to są przygotowania przed sezonem, godziny wieczorne są dla mnie najbardziej intensywnym momentem dnia – dodaje trener odnowy Impela.

Autor: Dariusz Gintowt – plusliga.pl
Więcej w serwisie plusliga.pl 

źródło: plusliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-09-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved