Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Dorota Pykosz: Miło wspominam ten czas

Dorota Pykosz: Miło wspominam ten czas

fot. archiwum

Po sześciu latach spędzonych w Muszyniance Dorota Pykosz zdecydowała się na przenosiny do Rumi, a więc siatkarskiego kopciuszka w elicie. Czy TPS utrzyma się w PlusLidze Kobiet? - Nie jest to wykluczone - mówi nowa środkowa rumskiego zespołu.

Siatkarki TPS-u Rumia dość niespodziewanie wywalczyły awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. W finale I ligi podopieczne Jerzego Skrobeckiego okazały się lepsze od Trefla Sopot. Mimo porażki sopocianki również zagrają w PlusLidze Kobiet, bowiem zamieniły się miejscami z PTPS-em Piła. W międzysezonowej przerwie pojawiały się informacje, że Dorota Pykosz zasili szeregi Trefla, czyli drużyny, która ma spore ambicje, ale doświadczona środkowa wybrała propozycje z Rumi. – Po analizie i po rozmowie z trenerem i moim menadżerem uznałam, że będzie to taki klub, który lubię, z taką atmosferą jaką lubię i przede wszystkim klub który będzie walczył o to by się utrzymać- gdzie nikt nie wierzył od początku w ten klub – powiedziała nowa zawodniczka ekipy z Pomorza.

Wcześniej Pykosz broniła barw takich zespołów jak BKS Bielsko-Biała, KPSK Stal Mielec, a ostatnio występowała w Banku BPS Muszyniance Fakro Muszyna. – Byłam tam sześć lat. Był to bardzo długi okres. Zdobyłam z tym klubem trzy złote medale, jeden srebrny i miło wspominam ten czas, ale ten czas się już skończył i nie żałuje, absolutnie – stwierdziła siatkarka.

*Rozmawiał Patryk Wyrwas (rumskitps.blogspot.com)źródło: inf. własna, rumskitps.blogspot.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-09-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved