Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka światowa > Safronowa dochodzi do zdrowia, ale potrzebuje wsparcia

Safronowa dochodzi do zdrowia, ale potrzebuje wsparcia

fot. archiwum

To już dziewięć miesięcy mija od dnia, kiedy Natalia Safronowa na treningu moskiewskiego Dynama straciła przytomność i zapadła w śpiączkę. Od tego czasu lekarze walczą o jej zdrowie i osiągnęli już spore sukcesy. Natalia z dnia na dzień czuje się coraz lepiej.

Natalia Safronowa z dnia na dzień czuje się coraz lepiej, ale do pełni zdrowia jeszcze daleko. Nie jest tajemnicą, że zawodniczka i jej rodzina potrzebują pomocy finansowej.

26 września zostanie rozegrany charytatywny turniej amatorski, z którego dochody zostaną przeznaczone na pomoc Natalii. Jednym z organizatorów jest sportowy portal internetowy championat.ru. Wladislaw Fadiejew, członek rosyjskiej federacji siatkarskiej, odpowiedzialny za siatkówkę żeńską zapewnił, że od sierpnia Natalia Safronowa będzie otrzymywały miesięczne stypendium w wysokości 30 tys. rubli. – Decyzja zapadła już na początku sierpnia, pierwsze pieniądze siatkarka otrzyma we wrześniu – zapewnia Fadiejew.

Z Nataszą jest już trochę lepiej, stara się samodzielnie chodzić i mówić. Przyjaciele jej nie opuszczają. Katia Gamowa i inne dziewczyny ciągle ją odwiedzają. My wszyscy, drużyna, lekarze reprezentacji, federacja, cały czas staramy się ją wspierać – zapewnia Wladislaw Fadiejew.źródło: championat.ru, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-08-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved