Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Magdalena Sadowska: Mamy tworzyć zespół

Magdalena Sadowska: Mamy tworzyć zespół

fot. archiwum

W pierwszym etapie przygotowań do nowego sezonu  na obozie w Kielanrowej zespół Stali Mielec pracował głównie nad siłą i motoryką oraz konkretnymi elementami siatkarskimi.  Ekipa z Mielca zamierza awansować do pierwszej ósemki.

– Mocno wierzę w to, że w nowym sezonie awansujemy z dziewczynami do play-off i unikniemy walki o utrzymanie do końca rozgrywek – mówi nowa atakująca Stali, Magdalena Sadowska.

Brązową medalistkę z ubiegłego sezonu (brązowy medal wywalczyła z MKS Dąbrowa Górnicza – przyp. red) czeka nowe wyzwanie – Nie jest to jakieś wielkie wyzwanie – mówi nowa atakująca Stali. – Grywałam już o różne cele, więc to nie jest dla mnie specjalnie nowość. Faktycznie ostatnio w Dąbrowie Górniczej miałyśmy jasno powiedziane, że gramy o medale, ale wcześniej, choćby w Węgrowie, byłyśmy drużyną środka tabeli – mówi zawodniczka, która przyzwyczaiła się już do zmiany otoczenia. – Takie już jest życie sportowca, że często się zmienia kluby, miejsce zamieszkania i znajomych. W Dąbrowie Górniczej miałam cudownych przyjaciół, z którymi cały czas mam kontakt. Teraz poznaję nowe otoczenie i złego słowa nie mogę powiedzieć. Do Mielca miałam zawsze sentyment, bo w zasadzie już od kilku lat Stal chciała mnie sprowadzić. Kobieca intuicja podpowiedziała mi, że teraz warto spróbować i mam nadzieję, że się nie zawiodę na niej. Myślę, że wszystko będzie w porządku – mówi Sadowska. Pomimo propozycji gry w w innych klubach Sadowska zdecydowała się na grę w Mielcu. – Nam zależy na dobrej atmosferze i drużynie bez gwiazd. Mamy tworzyć zespół, a jak wyjdzie, to zobaczymy – kończy atakująca mieleckiej Stali.

źródło: inf. własna, lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-08-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved