Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Agata Durajczyk: Siłą Stali będzie w tym roku zespołowość

Agata Durajczyk: Siłą Stali będzie w tym roku zespołowość

fot. archiwum

- Pragnę rozwijać swoje umiejętności siatkarskie i kiedyś dostać się do kadry reprezentacji Polski - zdradza swoje plany libero mieleckiej Stali, Agata Durajczyk. - Mam nadzieję, że w tym roku pokażemy się z lepszej strony niż w poprzednim sezonie.

Miniony sezon kosztował Agatę Durajczyk i jej koleżanki sporo nerwów. Mielczanki utrzymały się w ekstraklasie najpierw po wygranym play-out z Gedanią, później po barażach z Treflem Sopot. – Byłyśmy dobrze przygotowane do tych meczów, aczkolwiek na naszej hali żukowianki pokazały, że potrafią walczyć – mówi libero mieleckiej Stali.

Mamy teraz prawie nowy zespół, ze starego składu pozostało chyba tylko pięć zawodniczek – mówi Durajczyk, którą z klubem wiąże jeszcze roczny kontrakt. – Mam nadzieję, że w tym roku pokażemy się z lepszej strony niż w poprzednim sezonie i w końcu ta zła passa w walce o utrzymanie minie. Siłą Stali będzie w tym roku zespołowość – twierdzi zawodniczka i zapowiada, że jej drużyna w tym sezonie znajdzie się w czołowej ósemce PlusLigi Kobiet. – Z każdą drużyną trzeba o coś walczyć i czy to będzie zespół z czołówki, czy z końca tabeli, to do każdego meczu będziemy podchodziły tak samo.

Po sezonie działacze podziękowali trenerowi Rafałowi Prusowi, na jego miejsce zatrudniając Adama Grabowskiego.Ciężko mi się wypowiadać na temat trenera, gdyż nigdy z panem Grabowskim nie miałam okazji współpracować. Aktualnie trenujemy z naszym drugim trenerem, gdyż pierwszy jest na zgrupowaniu kadry narodowej – mówi Agata Durajczyk.źródło: inf. własna, SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-08-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved