Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Tuomas Sammelvuo: Miałem oferty z wielu klubów

Tuomas Sammelvuo: Miałem oferty z wielu klubów

fot. archiwum

- To powrót do ligi rosyjskiej, która jest bardzo silna. Tak więc kiedy zaproponowano mi kontrakt w Nowosybirsku, długo się nie zastanawiałem - twierdzi Fin Tuomas Sammelvuo, który od przyszłego sezonu będzie zawodnikiem Lokomotivu Nowosybirsk.

Miałem kilka ofert z różnych klubów, z różnych krajów. Ale słyszałem, że w Lokomotivie jest świetna organizacja, wiele osób doradzało mi przejście do tego klubu – mówi były już zawodnik ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, Tuomas Sammelvuo.Dodatkowo to powrót do ligi rosyjskiej, która jest bardzo silna. Tak więc kiedy zaproponowano mi kontrakt w Nowosybirsku, długo się nie zastanawiałem. Chciałem tu przyjechać. Już w pierwszych dniach okazało się, że koledzy z drużyny to bardzo mili ludzie, a cały sztab szkoleniowy to wykwalifikowani profesjonaliści. Trenujemy teraz sporo, ponieważ zostało już mało czasu do Pucharu Syberii i Dalekiego Wschodu. Zaraz po nim rozpoczyna się Puchar Rosji.

Nowy klub nie jest zupełnie obcy dla Fina. – Grałem już wcześniej w Kaliningradzie z Walerym Komarowem i Andriejem Zubkowem. Trener Andriej Woronkow był drugim trenerem w Dynamie-Jantar, tak więc z nim tez się znam.

źródło: championat.ru, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-08-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved