Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Ślepsk gra w Ostrołęce

Ślepsk gra w Ostrołęce

fot. archiwum

W sobotnio-niedzielnym turnieju w Ostrołęce trener Ślepska Suwałki Adam Aleksandrowicz będzie miał od dyspozycji zaledwie dziewięciu zawodników. Oprócz gospodarzy i drużyny z Suwałk w zawodach zagra także Avia Świdnik i Camper Wyszków.

W pracy musiał zostać Sławomir Gołębski, a ze względu na ślub brata wolne dostał libero Tomasz Łuczka – mówi szkoleniowiec Ślepska. – W tej sytuacji na pozycji libero zagrają Sebastian Wójcik (z Pekpolem), Jacek Malczewski i Kamil Skrzypkowski.

Dziś po południu do zespołu dołączy Andrew Pink. Reprezentant Anglii przyleci do Polski w południe i prosto z lotniska pojedzie do Ostrołęki.
Nie przewiduję jego występu w tym turnieju, ale jeżeli zechce to … mamy z sobą dodatkową koszulkę – twierdzi A. Aleksandrowicz.Andrew w każdej chwili będzie mógł wejść do gry. Wszystko zależy jednak tylko od niego.

Prawdopodobnie jutro, a najpóźniej w poniedziałek Pink podpisze kontrakt, którego warunki zostały wcześniej uzgodnione. W ten sposób Ślepsk zakończy kompletowanie dwunastki na sezon ligowy 2010/2011.Program Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki z okazji 10-lecia klubu ASPS "NET" PEKPOL Ostrołęka:

Sobota, 28 sierpnia
godz. 11:00: PEKPOL Ostrołęka – Ślepsk Suwałki
godz. 13:00: Avia Świdnik – Camper Wyszków
godz. 17:00: PEKPOL Ostrołęka – Camper Wyszków
godz. 19:00: Ślepsk Suwałki – Avia Świdnik

Niedziela, 29 sierpnia

godz. 10:00: Ślepsk Suwałki – Camper Wyszków
godz. 12:00: PEKPOL Ostrołęka – Avia Świdnik

źródło: suwalki24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-08-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved