Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Czarni ciężko pracują w Kozienicach

Czarni ciężko pracują w Kozienicach

fot. archiwum

Od wtorku siatkarze II-ligowych Czarnych Radom przebywają na obozie w Kozienicach, będącym drugim etapem przygotowań do sezonu 2010/2011. Jak zapewnia trener Wojciech Stępień, jego podopieczni dają z siebie wszystko.

Radomianie ćwiczą 2 razy dziennie. – Zajęcia są intensywne, ciężkie. Z formą sprawa przedstawia się różnie, na razie ciężko ją oceniać. Najważniejsze, że dopisują zdrowie i kondycja – cieszy się Wojciech Stępień. Nie od dziś wiadomo, iż zgrupowania tego typu mają na celu przede wszystkim budowanie sprawności, wytrzymałości oraz motoryki.

Kwestia kadry to już właściwie temat zamknięty, poza decyzją co do Konrada Paśnika, zawodnika Morza Szczecin. – Na razie go sprawdzamy, obserwujemy. Dostał od nas propozycję wspólnego wyjazdu do Kozienic i ją przyjął. Po powrocie będziemy wiedzieć, czy podpiszemy z nim kontrakt, czy nie – mówi tajemniczo szkoleniowiec RCS-u. Pewni występów w barwach Czarnych w nadchodzących rozgrywkach II ligi mogą być natomiast Grzegorz Surma, Michał Koryciński i Michał Jaskulski.

Podopieczni Wojciecha Stępnia rozegrali sparingowy mecz z Wilgą Garwolin, zakończony… remisem 2:2. – Pograli wszyscy zawodnicy, w różnych ustawieniach i kombinacjach. Po tym spotkaniu wiemy, nad czym mamy pracować, co poprawić. Ciężko oceniać grę, gdyż na razie mało trenujemy z piłkami, a bardziej skupiamy się na zajęciach na siłowni – podkreśla trener.Czarni do Radomia wracają w poniedziałek popołudniu. Ostatni etap przygotowań odbędzie się na własnych obiektach, nastawiony będzie już na elementy czysto siatkarskie – technikę i taktykę. – Mamy w planach rozegranie kilku sparingów. Na pewno jednym z rywali będzie Wilga Garwolin. Co do pozostałych drużyn, to być może Siedlce, Skarżysko, a także drugi zespół Częstochowy – kończy nasz rozmówca.

*Autor: Piotr K. Dobrowolski

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-08-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved