Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Anna Podolec blisko powrotu do Bielska-Białej

Anna Podolec blisko powrotu do Bielska-Białej

fot. archiwum

BKS Bielsko-Biała może dokonać dużego wzmocnienia na pozycji atakującej. Do zespołu mistrzyń Polski chce wrócić Anna Podolec. 25-letnia reprezentantka Polski ostatnio spędziła dużo czasu na leczeniu urazów, ale teraz czuje się lepiej i szuka klubu.

Mierząca 193 centymetry zawodniczka kilka lat temu była jednym z największych talentów w polskiej siatkówce. Na nieudanych dla biało-czerwonych mistrzostwach świata w 2006 roku była najlepszą zawodniczką naszej drużyny, potem również rozegrała wiele znakomitych spotkań w narodowych barwach, m.in. w kwalifikacjach Igrzysk Olimpijskich w Pekinie.

Ostatnie sezony nie były dla Anny Podolec udane. We włoskim Asystelu Novara zawodniczka przez dwa lata nie grała w zasadzie w ogóle. Najpierw bardzo długo leczyła kontuzję barku, a potem zerwała więzadła krzyżowe.

Teraz z byłą reprezentantką Polski jest już lepiej. Możliwe, że w sezonie 2010/2011 zobaczymy ją na parkietach PlusLigi, gdzie mogłaby odbudować swoją formę w barwach BKS-u, w którym grała w latach 2003-2007. – Czy Ania wróci do nas? To bardzo możliwe, bo prowadzimy negocjacje z jej menedżerem – mówi prezes klubu Czesław Świstak w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".Podolec chciałaby podpisać roczny kontrakt i zarabiać 250 tysięcy złotych. Klub z Bielska-Białej wolałby związać się z zawodniczką dwuletnią umową.

źródło: wp.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-08-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved