Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Volley Rybnik powalczy o lepsze miejsce

Volley Rybnik powalczy o lepsze miejsce

fot. archiwum

4 sierpnia odbył się pierwszy trening II-ligowego zespołu TS Volley Rybnik. Jak zapowiada jeden z działaczy Lech Kowalski, celem rybniczan w zbliżającym się sezonie będzie poprawa miejsca z poprzednich rozgrywek.

– Po całkiem niezłym występie na parkietach ligowych w minionym sezonie (pomimo ogromnych problemów finansowych) idziemy dalej i celem jest poprawienie zajętego miejsca i pewne utrzymanie się w lidze centralnej – powiedział Dyrektor Zarządzający T.S. Volley Rybnik Lech Kowalski.

Zespół przygotowuje się do sezonu na obiektach rybnickich i ma w planie rozegrać kilka turnieji, jeden z nich w Rybniku z udziałem m.in. II-ligowego zespołu z Czech. Trenerem pierwszego zespołu pozostał Wojciech Kasperski a pomagać mu będzie Łukasz Lip, który właśnie został trenerem II klasy i może dołączyć do sztabu szkoleniowego.

Kadra zespołu oparta jest na zawodnikach grających w poprzednim sezonie wsparta kilkoma nowymi graczami. Do zespołu dołączył Łukasz Taterka, wychowanek Górnika Radlin, a w poprzednim sezonie zawodnik Delic-Polu Częstochowa. Środek ataku uzupełnił Marek Mandrela , który zaczynał grę w siatkówkę w Rybniku, ale przez kilka sezonów grał w Górniku Radlin. Ponadto, do pierwszego zespołu dołączyli wychowankowie: Dawid Małysza (1994), Sebastian Inglot (1994) i Tomasz Brzezina (1994). Zespół TS Volley Rybnik na nowy sezon to mieszanka rutyny i młodosci.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-08-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved