Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > W Murowanej Goślinie czas na sparingi

W Murowanej Goślinie czas na sparingi

fot. archiwum

Nieco ponad miesiąc pozostał do inauguracji sezonu 2010/11 w I lidze siatkówki kobiet. W tym czasie KS Piecobiogaz Murowana Goślina rozegra kilka spotkań sparingowych. W pierwszym z nich rywalem będzie spadkowicz z I ligi zespół Jedynki Aleksandrów Łódzki.

Dwa dni później siatkarki Murowanej Gośliny rozegrają kolejny sparing i to z dużo bardziej wymagającym przeciwnikiem, bo z Centrostalem Bydgoszcz. Mecz odbędzie się w Żninie z okazji otwarcia nowej hali. Prosto z tego meczu podopieczne trenera Jacka Skroka pojadą na drugi obóz, tym razem do Wałcza. – Być może tam na miejscu także uda nam się rozegrać jakiś mecz kontrolny – mówi szkoleniowiec KS Piecobiogaz.

Po zgrupowaniu siatkarki z Murowanej Gośliny pojadą na turniej do Legionowa, a nie jak wcześniej informowaliśmy do Piły. Odbędzie się on w dniach 10-12 września i weźmie w nim udział sześć drużyn. Formę naszego zespołu sprawdzą Stal Mielec i AZS Pronar Białystok z PlusLigi Kobiet, PTPS Piła z I ligi, Volleyball Club Zurych Bolero ze Szwajcarii oraz gospodarz turnieju, Legionovia. – Te zespoły gwarantują wysoki poziom imprezy. Dla nas to będzie doskonały sprawdzian formy – mówi trener Skrok.

Próbą generalną jego zespołu przed inauguracją rozgrywek ligowych będzie turniej w Murowanej Goślinie, z okazji otwarcia nowej hali widowiskowo-sportowej. Zaplanowano go na 17 i 18 września, a wezmą w nim udział Legionovia, Centrostal Bydgoszcz, Gwardia Wrocław oraz KS Piecobiogaz Murowana Goślina.źródło: ks.murowana-goslina.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-08-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved